FIGAP Mexico - Nederland Paviljoen

woensdag 19 oktober 2022

Guadalajara

Organisator

East West Trade & Consulting

Evenement data

Van 19 oktober 2022 09:00 Tot 21 oktober 2022 18:00

East-West Trade is trots om aan te kondigen dat het een partnerschap aangaat en een Nederland Paviljoen organiseert met toonaangevende veehouderijbeurs FIGAP Mexico.

Waarom FIGAP Mexico 2022?

• Veehouderij vertegenwoordigt 30% van de Mexicaanse agrarische sector en dit zal de komende jaren verder toenemen door de stijgende vraag naar vleeswaren.
• Mexico heeft behoefte om de landbouwsector te verduurzamen. Hierbij zijn circulaire innovaties, quality improvements, genetica en ICT oplossingen voor de veehouderij van groot belang.
• De veeproductie in Mexico neemt toe. Zo voorspelt het United States Department of Agriculture dat het aantal gehouden varkens in 2022 met 3% zal toenemen.

Deelname

Als exclusieve Europees partner faciliteert East-West Trade uw registratie en deelname aan de beurs met een stand binnen het Nederland paviljoen. Heeft u interesse in deelname of meer informatie? Neem telefonisch contact met ons op via 070-2212172 - 0628928962 of via expo@eastwest-trade.com

Ga naar website Je verlaat deze website