Seminar Zakendoen in China
donderdag 6 april 2023
Van der Valk Hotel Den Haag - Nootdorp Gildeweg 1, NootdorpOrganisator
Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) Provincie Zuid-Holland 360° of Innovation and Antonio Media InnovationQuarter Rotterdam Partners Nederlandse ambassade in BeijingEvenement data
Van 6 april 2023 09:00 Tot 6 april 2023 13:00Bent u een ondernemer in de glastuinbouwketen? En bent u actief op de Chinese markt of wilt u die markt betreden? Kom dan op 6 april naar het seminar Post-COVID-19: Zakendoen in China.
U krijgt dan te horen wat u kunt doen om uw eigendomsrechten te beschermen. Ook hoort u hoe u kunt zorgen voor verantwoordelijk ondernemerschap in uw keten, wat dit in de praktijk eigenlijk betekent, en welke hulpbronnen hiervoor beschikbaar zijn.
Zakendoen in China
Tijdens dit seminar ligt de nadruk op verantwoord ondernemerschap en bescherming van intellectueel eigendom in de tuinbouwsector.
Maatschappelijk verantwoord ondernemen
Maatschappelijk verantwoord ondernemen en de bescherming van intellectueel eigendom zijn belangrijke onderwerpen, vooral in China.
Waarom meedoen aan het seminar?
- U krijgt inzicht in de huidige situatie in China.
- U gaat in gesprek met andere ondernemers over hun ervaringen.
Als u naar de IPM Hortiflor in Shanghai gaat, zijn deze inzichten een goede houvast.